ראשי שירותים נטוורקינג עסקי

נטוורקינג עסקי

חברי לשכת המסחר והתעשייה זוכים להיחשף למובילי המשק מהמגזר העסקי והציבורי על מנת לקדם את האינטרסים העסקיים. 

במשרדי הלשכה מתקיימים מפגשי נטוורקינג אשר מטרתם ליצור היכרות ושיתופי פעולה עתידיים בין המשתתפים. הרעיון מאחורי המפגשים - לנהל עסקים בהנאה ובאווירה נעימה, להכיר בעלי עסקים ומשפיענים ליצירת קשרים לטווח ארוך.

המפגשים ללא מחויבות או התחייבות וניתן להגיע למפגש אחד או לכולם על פי האפשרויות של בעל העסק. הנטוורקינג העסקי הוקם בלשכת המסחר במטרה לאחד את כל נותני השירותים ובעלי עסקים, על מנת ליצור קשרים איכותיים בין המשתתפים.

ישנו צורך להכיר נותני שירותים איכותיים בכדי לתת מענה ללקוחות יחד עם ערך מוסף כאשר אתם בעלי העסקים מספקים שירותים משלימים אחד לשני.

בזכות המפגשים נוצרו שיתופי פעולה רבים שיוצרים עבודה על בסיס קבוע עבור שני הצדדים.

לערבי נטוורקינג מוזמנים חברי הלשכה מובילים ומשפיעים רלוונטיים לעולם העסקים, כל מי שנותן ייעוץ או שירות לחברות, ארגונים, עסקים וסטרטאפים.

הנטוורקינג פותח את האפשרות לכל מי שמגיע לפגוש את האנשים הרלוונטיים אשר יכולים להיות הלקוחות הבאים / השותפים העסקיים / לענות על הצורך בידע על מוצר / שירות.

לשכת המסחר והתעשיה הקימה מספר פורומים ייחודיים המציעים לכלל חברי הלשכה לקחת חלק, להיות שותפים  ולהשפיע על הקהילה העסקית בנגב.

הפורומים בעלי תכנים שונים ונותנים מענה לצורך והתמודדויות העולים על ידי הקבוצה.

בכל מפגש נוצרים קשרי נטווריקנג עסקי בו חברי הפורום והמזומנים המגיעים אליו יוצרים הזדמנויות עסקיות רבות ומקדמים פעילות עסקית, כלכלית אישית.

אחת לתקופה מתכנסים הפורומים השונים ויוצרים דיאלוגים בין אנשי מפתח בתחומים השונים. בפורומים נחשפים חברי הלשכה להרצאות ומפגשים עם בחירים במשק, אח"מים, שרים וחברי כנסת

שיושבים מסביב לשולחן עגול ואינטימי ויכולים להעלות את רחשי לבם ובעיותיהם בפני מובילי דעת קהל ומשפיעים ולקבל פתרונות.

לעוד מידע השאירו פרטים ונחזור אליכם