ראשי כנסים וקורסים סמינר מקצועי בייג'ינג שנגחאי
סמינר מקצועי בייג'ינג שנגחאי

סמינר מקצועי בייג'ינג שנגחאי

לשכת המסחר מזמינה אתכם לסמינר מקצועי בייג'ינג שנגחאי אל ליבה ועתידה של סין 2-10.11.2016

יום 1( 2016\11\2 )  – תל אביב – ביגינג.
נפגש בשדה התעופה בן גוריון בטרמינל 3 לטיסת אל על 095 הישירה לבייג'ינג

יום 2 (2016\11\3 ): נחיתה בבייג'ינג + פתיחת הסמינר
13:30 הגעה לשדה התעופה בבייג'ינג  –התארגנות בשדה התעופה.
17:00 – ארוחת ערב.
18:00 – 21:00 – פתיחת הסמינר וטיול ללי בעיר – שווקי האוכל הללים.
לינה בבייג'ינג.

יום 3  (2016\\11\4 ): בייג'ינג – ביקור במפעל הרכב יונדאי ומפעל ליצור בירה.
08:00 – ארוחת בוקר במלון.
09:00 – 12:00 – נסיעה וביקור בחברת הרכב יונדאי בייג'ינג.(ראה קוד התנהגות)
12:00 – 13:30 – הפסקת צהרים .
14:00 – 16:00 – ביקור בפס היצור המתקדם במפעל הבירה מהגדולים בבייג'ינג.
נבקר במוזיאון לפניני ים ונהרות. נבקר במרכז האופטומטריסטי. לינה בבייג'ינג.

יום 4 (2016\11\5 ): חומה גדולה, רוקחות, קלוזונה   - שווקים.
לאחר ארוחת הבוקר נצא מבייג'ינג לכיוון צפון מערב לביקור בחומה הגדולה. החומה כולה משתרעת לאורך של מעל 6,700 ק"מ, בנייתה החלה מאות שנים לפני הספירה  ונמשכה מאות בשנים, על מנת להגן על סין מפלישת אויבים מהצפון. החומה מהווה יותר מכל את שורי ההוויה והתרבות של העם הסיני ומביאה לידי ביטוי יכולת אדירות בתחום התכנון הצבאי והאזרחי גם יחד. נבקר בבית מלאכה לעיבוד קלוזונה – עבודות יד המשלבות ריקועי נחושת וציפו אמיל ובמרכז לרוקחות סינית מסורתי. בחזרתנו לבייג'ינג נבקר באחד משווקי העיר המיוחדים שם יינתן לכם זמן להשלמת קניות. לינה בבייג'ינג.

יום 5  (2016\11\6 ): מוזיאון 2020. עיר אסורה , כיכר טיאננמן רכבת מהירה לסוגו/שנגחאי.
08:30 – 10:00 נצא לביקור במוזיאון 2020 שם ניחשף לעקרונות תכנון בניין העיר.
נבקר בכיכר טייננמן (השלום השמיימי) המפורסמת, הנמצאת דרומית לעיר האסורה ובמרכזה  המאוזולאום שבו נמצאת גופתו החנוטה של מאו צטונג, המונומנט לזכר גיבורי העם והמהפכה. נבקר בעיר האסורה אשר נבנתה ע"י הקיסרים משושלת המינג במאה ה -15 והייתה אסורה לכניסת העם הפשוט עד סוף המאה ה-19. העיר הינה ריכוז הגדול ביותר של ארכיטקטורה סינית מסורתית –  עיר עם 9999 חדרים ושימשה ארמון קיסריות המינג והצינג.(הסרט "הקיסר האחרון" מצולם ברובו באתר זה). אחר צהרים נצא ברכבת המהירה לעיר סוגו/שנגחאי לינה בסוגו/שנגחאי. 

יום 6 (2016\11\7): כפר מים , מוזיאון הרכב בשנגחאי / מוזיאון בניין העיר 2035.
לאחר ארוחות הבוקר נצא לביקור בכפר המים. נחשף לאורח החיים בכפר ולמשמעותה של מערכת המים בהיסטוריה הסינית ותרומתה להתפתחותה. אחר הצהרים נסע לשנגחאי שם נבקר במוזאון להתפתחות תעשיית הרכב בסין או למוזיאון בנין העיר 2035. בסיום הביקור נסע לעיר שנגחאי .את הערב נסיים ברובע הצרפתי המשוחזר. לינה בשנגחאי.

יום 7 (2016\11\8):  שנגחאי – בונד – גני מנדרין.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בשנגחאי העיר הגדולה והמודרנית ביותר בסין. שנגחאי עיר המהפכות הסיניות במאה ה-20, היא המקור לאידיאולוגיה של המשטר וכרך עסקים בינלאומי ענק. היא בנויה על גדות נהר חואנג פו. העיר הרועשת והתוססת הזו הפכה תוך פחות ממאה שנה מעיירת דייגים צנועה לעיר מושבם של סוחרים ואנשי צבא אירופים שכפו את נוכחותם על סין במאה ה-19 ובנו כאן רבעים ושכונות בסגנון אירופי. בעורפם של המבנים הקולוניאליים מתנשאים היום מגדליה המודרניים, המעוצבים להפליא, של שנגחאי.נסייר ברובע העתיק הזעיר שלה בין הגנים והמקדשים המסורתיים. ניגודי הקצוות בשנגחאי – מחלפים מודרניים מול סמטאות צרות, תחבורת פאר של עשירים מופלגים מול עגלות מרופטות של סבלים קשי יום, משכנות עוני ורבעים דלים מול מגדלי תקשורת נוצצים, מלונות פאר ומרכז עסקים ובורסה – כל אלה הופכים את שנגחאי לחוויה מרכזית בפענוח תרבותה של סין.לאורך טיילת הבונד שם נצפה על קו האופק המתפתח של העיר. נבקר במקום ריכוז היהודים. מתקופת מלחמת העולם השנייה- גל היהודים שהגיע לסין תודות לפעולתו של חסיד אומות העולם הקונסול הסיני באוסטריה פנג-שאן-חו שניפק ויזות ליהודים ולנכונות של הסינים לקבל את היהודים בהגיעם לשנגחאי. מספר היהודים בשנגחאי הגיע לכ-20 אלף,אך עם סיום המלחמה ועלית הקומוניסטים עזבו רוב היהודים את שנגחאי והיגרו לאוסטרליה, ארה"ב ומעט לישראל.בהונג קונג הייתה קהילה יהודית קטנה שהגיעה בחסות השלטון הבריטי. אין כיום בסין קהילות יהודיות למעט בבייג'ינג,שנגחאי והונג- קונג.מרבית הקהילות כיום נסמכות על מעט יהודים(מהעולם הגדול) שהגיעו בשנים האחרונות לצרכי עסקים, חלקם התמקמו בסין וישראלים המגיעים ושוהים בסין לצרכי עבודתם. בגן הציבורי הסמוך הוקמה ונחנכה (בעת ביקורו של רה"מ המנוח רבין ב-1993) אנדרטה לזכר הגטו היהודי.נבקר בכיכר העם  וברחוב ננגינג נבקר בערי העתיקה המיוחדת בארכטיקטורה המסורתית שם  נערוך ביקור בגני YU-YUAN - דגם של אדריכלות הגנים הסינית.לינה בשנגחאי.

יום 8  (2016\11\9 ): שנגחאי – ביגינג – מקדש השמיים.
לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבת הבולט חזרה לעיר בייג'ינג. נבקר "במקדש השמים" – מקום תפילתו של הקיסר להודות לשמים על היבולים ובקשת ברכות וחסדי שמיים לעתיד הקיסרות ולעם. המקדש הינו ארכיטקטורה מושלמת מתקופת המינג בערב נוכל לצאת לחגוג באירוע יצוא דופן במסעדת טאפיניאקי לינה בבייג'ינג

יום 9  (2016\11\10 ): ארמון הקיץ , בית תה – תל אביב.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בארמון הקיץ - נבקר בפארק ארמון הקיץ המפואר ונחזה בציורי המופת לאורך המסדרון הארוך (כ-728 מ'  אורכו). נטייל לאורך גדות אגם קונמינג, נצפה בספינת השיש. נטפס לאורך גבעת אריכות הימים לעבר מקדש ים החוכמה ונרד לרחוב המשוחזר מעיר הגנים סוג'ו. נבקר בבית תה לטקס שתיית התה המסורתית. נבקר בשווקי העיר להשלמת קניות. העברה לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לארץ.

הגעה לתל אביב בשעה 03:00 לפנות בוקר .

המחיר : אדם בחדר  זוגי  1,864$, לפחות 25 אנשים בקבוצה

המחיר כולל:

 • טיסות אל על ישרות הלוך ושוב
 • ארגון וטיפול באירועים המקצועיים
 • מלונות מדרגת תיירות ראשונה ע"ב לינה וארוחת בוקר
 • מלווה ישראלי.
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג
 • עלות רכבת ה"בולט "
 • מסים והיטלים בארץ ובחו"ל
 • כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול
 • טיפים לנותני שירותים מקומיים.
 • כולל סיורים מקצועיים כמפורט מעלה
 • ארוחת ערב טפיניאקי – ארוחת סיכום 

המחיר אינו כולל:

 • ויזה בסך 50$ לאדם
 • ארוחות שאינן בתוכנית , ביטוחים, הוצאות אישיות.

 רשימת בתי מלון:

 • ביג'ינג – מטרו פארק לידו
 • סוגו- ננ לי סוגו
 • שנחאי – סאן רייז או גרינלנד או כדוגמתם

לפרטים נוספים יש לפנות ליפעת 08-6234222 שלוחה 1